هدیه مخصوص اقایان رو ! اونم بهترینش رو ! با ما تو هر مناسبتی که بخواید میتونید داشته باشید .

ما حداقل تلاشمون رو تضمین میکنیم . برای اینکه تو همچین شرایطی کنارتون باشیم و نذاریم حتی برای یک لحظه از همچین نتیجه ای دور شید  .

از اونجاییکه انتخاب و تهیه هدیه برای جنس مخالف معمولا از سخت ترین کارها برای بشر بوده و هست ٬ ما براون شدیم تا اینجا با شما همدردی و همفکری داشته باشییییم .

حالا خانومای محترمی که دارید متن رو میخونید باید بگم کاملا درکتون میکنم . من اینجام تا با هر فکری که پیدا میشه ٬ یه همفکری جهااانی داشته باشیم با هم .  با همه ی زنای دیگه یا حتی مستقیم صاحب کادو ! خود اقایون ! و نهایتا بتونیم به بهترین شکل خودمون٬‌ عشقمون و سلیقمون رو بهشون نشون بدیم .

خرید هدیه مخصوص اقایان معمولا از سخت ترین کارهای خانوما بوده ٬ برای بعضی ها به خاطر عدم اشنایی ٬ کم تجربگی ٬ حتی پیچیدگی مردشون ( که تو این مورد هم کمکتون میکنیم تا پنهون ترین لایه های وجودشم بتونید لمس کنید! ) . یا به خاطر گذشت زمان طولانی و اینکه ایده های زیادی رو اجرا کردید ! هر چی که باشه هممون میدونیم همیشه حضور یکی خارج از گود و بارش فکری با هم شما رو به چه نتایج خووبی و دووور از تصورتون میرسونه . مخصوصا اگه اون یه نفر متخصص اینکار باشه …

با ایرانی کالا و ایده های نابش ٬ حتما میسر میشه :

  • با اجرای این تست های شخصیت شناسی نزدیکترین هدیه به سلیقش یا مهمترین نیازهاش رو تهیه کن!
  • با ایده های جدید عاشقانه هاتون و به تصویر بکشید : مثل ستاره هاتون یا جفت بودن اونها ( ۱ تیرو دو نشون که میگن اینه ! هم ستاره هاتون و براش دراوردید و این خیلی جذابه هم هدیه تون خیلی خاصه و جدید !
  • با رنگها بازیش بده !!!
  • با مهارتای جدید خودت غافلگیرش کن …
فهرست